FacebookGoogle bookmarkTwitter

Nyugd01

 

Hálaadó Istentiszteletet tartottunk 2014. október 21.-én gyülekezetünkben, amelyen megköszöntük Istennek idősebb testvéreinket, akik gyülekezetünkben élnek. Ilyenkor különösképpen azon gondolkozik el az ember, hogy milyen nagyon csoda és kiváltság a gyülekezetünket annyiféle háttérből jövő és korosztályhoz tartozó testvérek alkotják.

Annyi élettörténet támasztja alá, hogy érdemes Krisztust követni egy életen át, ahányan vagyunk. Ezért jó volt hallgatni a bizonyságtételeket, amikor idősebb testvérek, testvérnők álltak fel és osztottak meg velünk eseményeket, gondolatokat, amelyek életük egy-egy fontos döntését meghatározták.

Különös kiváltság, hogy Isten igéje mellett mások életéből is tanulhatunk, erőt meríthetünk! Ilyenkor jövünk rá, hogy a harcokat, amikben küzdünk már mások is megélték és lehetséges azokban győzelmet aratni Krisztussal, még a kilátástalannak tűnő helyzetekben is.

Öröm volt látni a sok mosolygó, kedves arcot, idősebb testvérink tekintetét, amikor hálánk jeléül mindegyikük egy–egy kis ajándékot kapott gyülekezetünktől.

Öröm és hála- e két érzés maradt meg bennem is, és az a remény, hogy talán majd egyszer az én életem is ugyanolyan fáklya lehet mások számára, mint az övék az én számomra.

 

Kegyelem Alapítvány

Hirdetés
Kérdések

Azt mondod:

„Ez lehetetlen.”

 

 Isten azt mondja:

„Ami lehetetlen az embernek, az Istennek lehetséges.” Lukács 18:27

további kérdések . . .

Impresszum

BP-Rákospalotai Baptista Gyülekezet

1152 Budapest, Kinizsi utca 86.

Tel: +36/1-608-10-97

Lelkipásztor: Nagy Sándor

Tel: +36/20-886-2223

e-mail: falusi.lelkesz@gmail.com

számlaszám:
Otpbank
11715007-20435545

Magyarországi Baptista Egyház
Technikai szám:
0286

Látogatók száma:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa198
mod_vvisit_counterTegnap180
mod_vvisit_counterEzen a héten511
mod_vvisit_counterEbben a hónapban4622
mod_vvisit_counterÖsszesen904340

Jelenleg böngész

Oldalainkat 116 vendég böngészi
 
 
 
 

Ma 2018. február 21, szerda, Eleonóra és Zelmira napja van.